Warsztat nieaktualny

Italika: 3–miesięczny kurs od podstaw ONLINE

21.03 | -

Italika – klasyka litery pisanej, piękna już w ręku początkującego kaligrafia. Powstała w renesansie w duchu humanistycznym, do dziś kochana przez ludzi zajmujących się literą za jej niezwykłą plastyczność. Podczas kursu omówimy sobie technikę pisania od zupełnych podstaw, po ułatwiające pisanie metody, aż do zaawansowane tricki na uszlachetnienie naszych liter. Skorzystamy z autorskich wzorników, przyjrzymy się temu, jak pisali dawni Mistrzowie.

Cotygodniowe lekcje online to idealny sposób na przyjemne spędzenie długich wieczorów. Jeśli skupienie, cisza i przyjemne skrzypienie stalówki na papierze to twoja bajka – zapraszam do zapisów!

Spotykać będziemy się przez trzy miesiące w każdy poniedziałek od 19:00 do 20:30 na platformie Zoom. W sumie czeka nas 12 spotkań, 18 godzin pisania! Będziesz widzieć moje demonstracje poprzez kamerkę internetową jednocześnie możesz pokazywać swoje biurko bym mogła podpowiadać Ci na bieżąco. Przed lekcją otrzymasz starannie przygotowane wzorniki do wydrukowania. Możesz realizować zadania domowe, które przyspieszą Twoją naukę, oraz wysyłać mi je w prywatnej wiadomości dla moich oczu, bym mogła jak najwięcej dać Ci wskazówek.

Wszystko tłumaczę od podstaw. Wcześniej podpowiem z jakich narzędzi najlepiej skorzystać podczas lekcji.

Koszt trzymiesięcznego kursu to tylko 380 zł.

(Wydarzenie płatne, Facebook nie pozwala na ustawienie własnej ceny)

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!

Zapisz się pisząc na messengerze strony LinoCat lub na maila: kaczmarska.wioleta@gmail.com

Wioleta Kaczmarska-Rudnik


tel. 500 012 078 | e-mail: linocatart@gmail.com

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji

OK
ODRZUĆ
TYLKO NIEZBĘDNE